Bu yıl 15’incisi düzenlenen ve tüm zamanların en yoğun katılımının sağlandığı Kışladağ Altın Madeni Geleneksel Bowling Turnuvası, 20 Aralık tarihinde gerçekleşen final müsabakalarıyla tamamlandı.

Pandemi nedeniyle verilen 2 yıl aranın ardından düzenlenen Turnuva, 384 çalışanımızın yer aldığı 96 takımın kıyasıya mücadelesine sahne oldu. 5 gün süren eleme etapları sonrasında düzenlenen final müsabakasında Turnuva’nın şampiyonu; Erol Üstündağ, İzzet Baytok, Yenal Baytok ve Rasim Sayın’dan oluşan GÜNDÜZ EKİBİ oldu.

Büyük çekişmelere sahne olan Turnuva’yı Osman Sayın, İdris Gençdal, Kazım Aydın ve Sabahattin Ünlü’den oluşan HARİTACILAR ikinci olarak tamamlarken; Ömer Ünal, Ahmet Ayan, Serdar Sülün ve Hüseyin Gedik’in yer aldığı ADR 4 takımı üçüncülüğü elde etti.

1000 kişinin üzerinde izleyiciye ev sahipliği yapan Turnuva’nın organizasyonuna katkı sağlayan Kışladağ Yönetimi, İnsan Kaynakları, Dış İlişkiler ve İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Departmanlarına, oyuncu ve seyirci olarak turnuvaya katılan çalışanlarımıza ve ailelerine teşekkür ederiz.